Online İşlemler
Netwifi

1999 yılından itibaren Konya’da faaliyet gösteren Özkan Group önderliğinde kurulan Netwifi yayın hayatına 2014 Ağustos ayı itibari ile başladı. 15 Yıldır kablosuz internet teknolojilerinde uzmanlaşmış şirketimiz Netwifi’a hayata geçirerek yasal olarak servis sağlayıcılığı işine de adım atmış oldu. Tamamı %100 yerli sermayeye sahip olan bu işletme tamamen Konya’ya özgü bir işletmedir. Geleceğin İnternet’te, hızlı İnternet’in de kablosuz teknolojilerde yattığını görerek yaptıkları yatırımla bu sahada öncü olmayı hedefliyor.


Kurucularının tanımladığı öncü olma misyonu ile şirketimiz, kendisine kablosuz teknolojiler üzerine uzmanlaşmayı ilk iş olarak belirlemiştir.Bunun sonucunda 2014 yılında şirket bir yandan ISS lisansını alırken bir yandan da kurumsal hizmetler için teknolojiye yatırım yapmıştır. Altyapı çalışmalarını tamamladıktan sonra, 2014 yılının sonlarında müşterilerine hizmet vermeye başladı. Kurumsal ve bölgesel olarak da bireysel internet servisleri vermeye başlayan firma, şu an için Konya Çumra, Alibeyhüyüğü, Okçu, Ürünlü ve Organize Sanayi bölgelerinde kesintisiz internet hizmetleri vermektedir.


Netwifi; Telekominikasyon Kurumu Tarafından Ulusal İnternet Servis Sağlayıcı Lisans Belgesine sahiptir. Netwifi internet %100 yasal prosedürlere uygun olarak sağlanmaktadır. Netwifi internet işletmenizin tüm yasal sorumluluklarını yerine getirmektedir.


Misyonumuz

Netwifi, misyon ve vizyonunu gerçekleştirmek için izleyeceği stratejilerini belirlerken tüm çalışanlarının uyacağı kurumsal değerlerini de tanımlar. Her kademedeki Netwifi çalışanı için vazgeçilmez olan bu değerler, onların aynı zamanda özümsedikleri birer iş ve yaşam biçimi kuralıdır. Müşterilerimiz, tüm faaliyet ve çabalarımızın odak noktasıdır. Müşterilerimizin beklentilerini her zaman beklentilerin üzerinde sağlamayı hedefleriz. Kalitemizin gücü ve teminatı çalışanlarımızdır. Ekip çalışmasına ve açık iletişime inanırız. Bundan ödün vermeyiz. En üst kademeden en alt kademeye kadar personelimize ve ilişkide bulunduğumuz tüm müşterilerimize kadar vizyonumuza ulaşmak için tek bilek tek vücut olarak çalışırız. Topluma, doğal çevreye ve insanlığa yararlı olmak için azami çaba gösteririz. Örnek bir firma olmaya çalışırız.


Vizyonumuz

Siz müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti vermek amacıyla Ülkemizde önde gelen firmaların arasında yerimizi almak. Vermiş olduğumuz ve olacağımız hizmetlerle sürekli gündemde olmak. En iyi fiyat ve hizmet kalitesiyle müşteri memnuniyetini en üst seviyeye taşımak. Her zaman en güncel teknoloji ile sizlere vereceğimiz hizmeti ön planda tutmak. Sizlerin de desteği ile yapacağımız yeni yatırımlarla en iyi rekabet ortamında, daha güçlü altyapılarla %100 süreklilik garantisini vermek, kesintisiz bir hizmet sunmaktır.


Neden Netwifi ?

Telefonsuz internet

Telefonsuz internet dönemi başladı. Sabit telefona ihtiyaç yok, bağlayıcı sözleşme yok…

Sürpriz yok!

Beklenmedik fatura ücreti ve başvuru ücreti yok.

Sınırsız ve hızlı internet

100 Mbps’e kadar sınırsız, kotasız internet.

Netwifi Logo
  • info@netwifi.com.tr
  • 0 850 420 50 60